Eva Burešová vyhrála 5. díl Tvojí tváře!

Eva Burešová musela čekat v maskérně dlouhé hodiny. Na řadu přišla jako čtvrtá. To, co následně předvedla na pódiu, nikdo nechápal. Tesknou píseň Jennifer Hudson zvládla herečka zcela dokonale. Jakmile dozpívala, dočkala se dlouhých standing ovation.

Nelze se divit, že ohlasy na její vystoupení byly kladné. “Jsi geniální zpěvačka i dobrá herečka. Bylo znát že jsi v životě zažila i ošklivý věci,” okomentoval vystoupení Aleš Háma. “Ty vole, to bylo geniální,” dodal Jakub Kohák.

Dojatý z výkonu byl také Janek Ledecký. “Bylo to famózní, mám mrazení po celým těle, nechceš vědět, kde všude,” s uznalým pokývnutím se přidal k hodnocení.

Celé vystoupení přivedli do dokonalosti také maskéři. Eva měla na sobě kostým, který byl ušitý podle originálního videoklipu. Nechyběl ani zvětšený nos nebo změna barvy očí. No, poznali byste drobnou Evičku na první dobrou v této proměně?

Eva za svůj hvězdný výkon dostala 39 bodů a s písní One Night Only s velkým náskokem vyhrála pátý díl Tvojí tváře. Výhru v hodnotě 25 tisíc korun věnuje nadačnímu fondu Ztracených dětí. “Já to posílám nadačnímu fondu Ztracených dětí, ten se stará o bězpečí naši ratolestí, takže jsem ráda, že tam ty peníze poputují, protože je to krásná a hezká věc,” okomentovala svou první výhru v soutěži.

Facebook